Zuzka, Zlín

1. Jaké jsi měla před KAMBÔ ceremonií očekávání?

2. Jaké to skutečně bylo?

3. Jaký to pro Tebe mělo přínos?

4. Jak jsi byla spokojena se mnou jako průvodcem?

5. Jak se nyní cítíš?

  1. Očekávání – zvědavost na individuálnější a komornější práci a rozhodně jsem nečekala tak silný proces když už jsem to zvládala v pohodě 😆.
  2. Strašný 😆, tak teď vážně, moc se mi líbil tvůj přístup už před samotným dnem D, tentokrát se žabka hlásila a léčila nejmíň týden před, tvá pomoc s tím kam a kolik bodů je k nezaplacení, sice teda to byl myslím diky tomu opravdu hodně silný proces, ale také velké vysledky. Cítila jsem důvěru a bezpečí. A vnímám jako velmi přínosné to že člověk s tebou může sdílet i následné procesy.
  3. Nebolí mě pata, ale hlavně mě to otevřelo srdce k sobě samotné, nikdy jsem nic takového jako že bych milovala samu sebe necítila, za mě wau. Myslím že to je velmi důležitý krok i na cestě k partnerskému vztahu takové úrovně jako bych si přála.
  4. Byl jsi mi skvělým průvodcem a i proto tě doporučuji kudy chodím 🤣. Za mě jsi povýšil Vojtovu práci na další úroveň. Vojtova práce je super v tom že se medicína dostane ke spoustě lidí, ale tvé cílení a nastavení na míru vnímám jako mnohem intenzivnější, hlavně to že fakt člověk do toho jde dost hlavou a sám dobrovolně si podvědomě takový masakr nedopustí 😆.
  5. Cítím se skvěle je to fakt jízda, v takové vnitřní síle jsem v životě nebyla, ustávají i ty neovladatelné propady nálady a turbulence jak na horské dráze, dokážu i když jsem unavená poměrně rychle změnit emoční stav. Jsem teď 90% času prostě šťastná. A spoustu věcí mám mnohem víc u prdele, žiju s větší lehkostí. Teď jsem konečně pochopila proč na Kambo lidi chodí 😆 tohle za to stojí, při minulých aplikacích jsem až něco takového nepocítila.
Certifikovaný KAMBO průvodce. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.