Pavel Barrot

Pomáhám lidem získávat odvahu realizovat změny ve svém životě. Při své práci nabourávám a očišťuji podmíněné vzorce a chování klientů, aby se mohla začít projevovat jejich esenciální podstata.

Pomáhat lidem přijít na to, co vše je třeba, aby byl jejich život lepší mě moc baví a naplňuje. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.

Pracuji celostně – to znamená s myslí, emocemi a tělem. Tímto způsobem dosahujeme výsledků, které si přejeme, rychleji, změny jsou hlubší a mají trvalý efekt. Ke své práci využívám moudrost Tradiční čínské medicíny a práci s energetickými centry a dráhami. Rád pracuji s menšími skupinami lidí a na hezkých místech.

Záleží mi na tom, aby se lidé při prvním seznámení s žabkou Kambo cítili dobře a v bezpečí. Proto se snažím první zkušenost zprostředkovat jemně tak, aby si člověk mohl navnímat jak Kambo pracuje a uvolnit se do procesu.

Poprvé jsem se setkal s Kambo medicínou v roce 2018, následně jsem absolvoval výcvik u Vojtěcha Chládka, který prošel certifikovaným výcvikem s IAKP (International asociation of Kambo practicioners) a výcvikem s indiány kmene Matses v Peru.

V letech 2012–2021 Freelance Graphic designer, Art Director, Brand & Strategy Consultant, Swing & Intraday Derivatives Trader.

Od roku 2022 Fulltime Táta & Certifikovaný KAMBO Průvodce.

Facebook Messenger

pavel.barrot@gmail.com

Zlínský Barcamp 2022

Přednáška „FREELANCE Dream job!“

Jak nalézt vnitřní štěstí a realizovat se skrz práci, která mě baví. Tipy od člověka, neposkvrněného zaměstnaneckým poměrem.

Workshop „Žijte svůj nejlepší život!“

Porozumíte, jak vaše myšlení ovlivňuje váš život a proč se v životě nacházíte právě tam, kde jste. Uvědomíte si, kdo jste, kam směřujete a čeho chcete dosáhnout. Naučíte se uplatňovat jednoduché techniky a ovládnete principy úspěchu a prožívání vnitřního štěstí. Tento workshop je určen pro všechny, kteří chtějí žít svůj život naplno a nespokojit se s průměrem. Dosáhněte za pár let toho, co se mnohým nepovede za celý život.

www.zlinsky-barcamp.cz →