Pavel Barrot

Při své terapeutické práci zvědomuji, očišťuji a pomáhám změnit naučené vzorce a chování klientů, aby se mohla začít projevovat jejich esenciální podstata. Pracuji s jednotlivci i menšími skupinami. Ve službě druhým prostřednictvím této transformační praxe nacházím nesmírnou radost a naplnění.Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil.

Pracuji celostně – to znamená s myslí, emocemi a tělem. Tímto způsobem dosahujeme výsledků, které si přejeme, rychleji, změny jsou hlubší a mají trvalý efekt. Ke své práci využívám amazonské medicíny, moudrost holistické psychologie a psychosomatiky a také vhled TČM a práce s energetickými centry.

Záleží mi na tom, aby se lidé při prvním seznámení s žabkou Kambo cítili dobře a v bezpečí. Proto se snažím první zkušenost zprostředkovat jemně tak, aby si člověk mohl navnímat jak Kambo pracuje a uvolnit se do procesu.

Poprvé jsem se setkal s Kambo medicínou v roce 2017, následně jsem absolvoval výcvik u Vojtěcha Chládka, který prošel certifikovaným výcvikem s IAKP (International asociation of Kambo practicioners) a výcvikem s indiány kmene Matses v Peru. Od té doby jsen provedl nespočet lidí hlubokou očistou těla a mysli a cestou sebepoznání.

V letech 2012–2021 Freelance Graphic designer, Art Director, Brand & Strategy Consultant, Swing & Intraday Derivatives Trader.

Od roku 2022 Táta.

Facebook Messenger

pavel.barrot@gmail.com

Zlínský Barcamp 2022

Přednáška „FREELANCE Dream job!“

Jak nalézt vnitřní štěstí a realizovat se skrz práci, která mě baví. Tipy od člověka, neposkvrněného zaměstnaneckým poměrem.

Workshop „Žijte svůj nejlepší život!“

Porozumíte, jak vaše myšlení ovlivňuje váš život a proč se v životě nacházíte právě tam, kde jste. Uvědomíte si, kdo jste, kam směřujete a čeho chcete dosáhnout. Naučíte se uplatňovat jednoduché techniky a ovládnete principy úspěchu a prožívání vnitřního štěstí. Tento workshop je určen pro všechny, kteří chtějí žít svůj život naplno a nespokojit se s průměrem. Dosáhněte za pár let toho, co se mnohým nepovede za celý život.

www.zlinsky-barcamp.cz →