Markéta K, Zlín

Tam, kde mě život chce mít, mě vede s velikou lehkostí, hravostí, v plynutí a já prostě jen s pochechtáváním jdu. Protože takové synchronicity by člověk nevymyslel. A tak jsem šla. A chechtala se 😊
Moje duše má rozjetých až příliš mnoho projektů, kterým věnuju pozornost v závislosti na cykličnosti a na energii, které se mi poslední dobou spíše nedostávalo.
Přichází nová vysněná doba a vše se chtě nechtě transformuje. Jen to moje tělíčko nějak zaostávalo chudák.
Cítila jsem, že ho musím před svým Rituálním tetováním, pročistit a harmonizovat. A proto přišlo Kambo.
A vděčím za to Pavel Barrot.
Kambo zharmonizuje tělo, které se samo začne léčit…je to normální legální prostředek jak se rychle zbavit toxinů a posílit imunitu.
Jenže když ten magický lektvar míchá Pavel, je obohacen o obrovskou dávku péče, pozornosti…o bezpečí, ve kterém se klidně rozvalíte, i když vedle někomu startují procesy.
Má dar propojit Kambo s kyvadlem, takže počet a umístění bodů nacítí pro každého zcela specificky. Také citlivě umisťuje body na meridiánové dráhy a využívá moudrost TCM.
Proto mé první setkání s Kambem bylo milování, byl to tantrický zážitek, jen jsem svá éterická peříčka na líčkách měla tentokrát žhnoucí 😃
Dlaně mi brněly, teplo se linulo. Já pak ještě dlouho po ceremonii hopkala v parku a filozofovali jsme s Pavlem do noci.
Uvnitř mě se stala změna a já pak ráno mohla vyrazit na celodenní seanci s tatérkou, aby se změna projevila i zvenčí na těle.
Druhé setkání už bylo hustší, ale úplně stejně prospěšné…mystické…v přátelské společnosti žen, kdy jsme ještě zároveň harmonizovali srdeční čakru.
Těším se na třetí, které snad proběhne teď v sobotu v Ostravě, tak jestli tě to volá, přečti si recenze a zasměj se Pavlovu tanci, který má velký přesah 😃
Jeho ke Kambu dovedla pozdní fáze Boreliózy, kterou už samozřejmě dávno, díky Kambu, nemá 😉

Certifikovaný KAMBO průvodce. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.