Michal, Brno

S Pavlem se známe ze střední školy. Ale od te doby jsme se dlouho neviděli. Potkali jsme se v Brně a po chvilce jsem zjistil, že máme velice podobný pohled na život. Tehdy mě poprvé seznamil s existencí Kambo žabky a ja hned věděl, že ji chci “poznat” osobně.🙂
Pavel mi postupně dával další a další informace, čímž mě jen utvrdil v mém počátečním pocitu. Díky tomu jsem také věděl, že z první seznamovací ceremonie nemůžu mít veliké očekávání o velkých změnách a přílivu energie.
Pro samotnou ceremonií jsme společně vybrali městský park a účastnila se jí (jako pozorovatel) i má těhotná žena. Možná i díky tomu byla samotná ceremonie velice příjemná.
Zaměřili jsme medicínu na Solar-plexus a aplikovali dva body na levé rameno. Byl jsem připraven na asi hodinovou “ocistu”,z čehož se nakonec stala 12hodinová záležitost🙂.
Za dva dny,kdy odezněla únava, jsem začal pociťovat lehké zvýšení energie. Zřejmě se mi i zlepšila kvalita spánku(ráno se cítim lépe).
Pavel mi jako průvodce velice seděl a budu rád, když s ním budu moci i nadále spolupracovat.
Aktuálně jsou to dva týdny po aplikaci Kambo mediciny a cítím se více klidný, soustředěný a spokojený v životě. Těším se na další ceremonii, na porovnání průběhu i pocitů
Kambo Kambo Kambo 🙂🐸

Certifikovaný KAMBO průvodce. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.