Marta, Beskydy

Víkendové Kambo v Beskydech

Předem bych chtěla moc poděkovat Markéta Kodrlová protože díky ní a a jejímu článku o jejím úžasném tetování jsem měla možnost se propojit s Pavlem.

Nic v životě se neděje náhodou a vše co nás přitáhne má důvod i smysl na naší cestě životem….. V poslední době si čím dál více uvědomuji, že trpělivost, důvěra a prostě jen být je to co přináší do mého života klid a správný směr…..

A také jsem tě Markétko velice ráda poznala osobně 🙂 Jsi úžasná žena a děkuji za naše setkání ….

Také bych chtěla poděkovat Pavlovi za to, že si přál udělat Kambo v Beskydech a přitáhl si do cesty nás 🙂 …Je opravdu boží jak se umí vše protknout v pravou chvíli a ve správný čas….

Pavel Barrot je opravdu úžasný průvodce tímto rituálem, umí se napojit na Vás i své Vyšší Já a připravit pro vás tu jedinečnou medicinální cestu dle potřeb Vašeho těla i Duše….

S ním se vše děje v souladu a plynuti ….

Jeho práce a vnímání je opravdu jedinečné a velmi zodpovědné a jsem vděčná za to, že jsem se mohla svěřit s důvěrou do tohoto procesu…..

Určitě doporučuji se podívat na jeho stránky www.pavelbarrot.com/kambo

Před rokem jsem si koupila dřevěnou žabičku od Kristýna Arcoiris z Mexika… Když jsem ji poprvé viděla měla jsem pocit, že ji prostě zulíbám láskou …. něco mě k ní velmi přitahovalo, něco mě s ní spojovalo a věřila jsem, že vše příjde přesně ve chvíli, kdy budu připravená a kdy bude ten správný čas a správná chvíle, a tak se stalo ….

Jak to celé proběhlo….

Pavel a Markétka přijeli v pátek v podvečer, takže jsme měli hodně času na seznámení. Dali jsme si na večeři lehkou raw cuketovou polévku, a pak jsme si udělali oheň. Povídali jsme si a vzájemně se propojovali. Já s Markétkou strávila noc v Pyramidě a Pavel využil soukromí v zahradním domečku…

Ráno už jsme nesnídali, před podáváním žabičky se nejí a tak jsme si uvařili Diviznový čaj, rozdělali oheň a nalaďovali se i s mým mužem, který se také účastnil, sami na sebe a na to co proběhne.

Panovala pro mne velmi příjemná atmosféra, která si plynula ve svém rytmu….

Jak to probíhalo…..

Na těle nám Pavlík, rozžhaveným klacíčkem lehce narušil kůži, příprava bodů pro aplikaci sekretu žabičky.

Moje první Kambo byly dva body na kotník…. Opravdu stačily 🙂

Prvně Pavlík vloží Kambo medicínku do jednoho bodu, aby zjistil jaká je reakce….. Vděčnost za jeho přístup a zodpovědnost…..

Nástup na kotníku je pomalejší a jemnější ….. ( ano, když jsem pozorovala a vnímala svého muže, který dostal svůj první bod na rameno, tak ano :))

Po aplikaci byl chvíli klid a pak mi zespodu nahoru stoupalo tělem energetické teplo a světlo. Musím se přiznat, že mne to překvapilo a že to pro mne bylo velmi příjemné… vnímala jsem jak mi lehce brní ruce a tepala čelist… bušilo mi srdce, ale tak nějak jemně příjemně…. přiznám se, že jsem v životě mívala arytmie srdce, které ve mne vyvolávaly strach a úzkost a tlak na hrudníku….., ale tohle bylo jako když se vám srdce rozbuší vzrušením …..

Vnímala jsem největší energii v oblasti sakrální a solární čakry…. Bylo to jako by se tam to světlo a teplo rozpínalo a celou mne v této oblasti rozzařovalo….. Užívala jsem si tento pocit euforie…. a vnímala jsem rozpínavost toho světla a tepla…..

Pavlík ke mě přistoupil a řekl mi, že celá zářím, což mne potěšilo, že to není jen můj pocit, ale že se to opravdu děje…. a zeptal se mne jestli může přidat druhý bod a já kývla, že ano, že prohloubí to co teď je….

A ano stalo se tak, světlo jakoby zesílilo a nějak se zhmotnilo a najednou vše začalo tlačit, jakoby ten prostor vevnitř byl malý a něco mělo jít ven, jakoby ta energie, která ve mne byla chtěla něco vytlačit ….. také jsem cítila tlak v podbříšku a hned se mi vybavil porod s Kristýnkou, který nedopadl tak jak jsem chtěla…. Rodila jsem ji 26 hodin a ten tlak byl velký a silný a na poslední chvíli se rozhodl císařský řez a já vím, že ten tlak prostě neprošel, že měl projít, ale neprošel prostě tam v těle zůstal uvězněný….. Tlak mi způsoboval nevolnost, a Pavlík do toho bubnoval a vějířem rozprostíral vůni zapálené bíle šalvěje, kterou vnímám jako velmi silnou a očistnou bylinku. Přiznám se, že v tuto chvíli to nebyla vůně, ale opravdu velmi nepříjemný smrad, který umocnil můj pocit nevolnosti a nakonec to přišlo 🙂

Vše co jsem nepotřebovala a nechtěla vyšlo ven… Ano zde dochází k úlevě 🙂 a jste rádi, že tu vodu, kterou jste předem pili, aby byl detox jednodušší prostě vyblijete 🙂 Několikrát :)))

Nebyla jsem sama a tak si uvědomujete, že je to proces očisty, i když třeba nevnímáte energie, z fyzického hlediska je to pročištění žaludku 🙂.

Pak nastala fáze relaxu a ano já se dostala do modu klidu a prostě nic…. Trošku delší dobu jsem pociťovala únavu a fyzický rozklad těla…. Ale bylo mi dobře na duši, cítila jsem zklidnění a pohodu….

Podle reakcí na internetu jsem si myslela, že mne to energeticky někde vystřelí, ale naopak, dostalo mne to do klidu, harmonie a plynutí…..

A cítím a vnímám, že žabička je velmi jemná, ale silná medicínka a věřím, že tohle nebylo naše poslední setkání.

Cítím její propojení se mnou i s Pyramidou a moc děkuji…..

A protože si ráda dělám svůj vlastní obrázek a mám potřebu vše zkoumat do hloubky a na vlastní kůži, tak se budu těšit na příště a určitě napíši co vše se u mne změnilo po tomto rituálu……

Certifikovaný KAMBO průvodce. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.