Veronika, Brno

1. Jaké jsi měla před KAMBÔ ceremonií očekávání?

2. Jaké to skutečně bylo?

3. Jaký to pro Tebe mělo přínos?

4. Jak jsi byla spokojena se mnou jako průvodcem?

5. Jak se nyní cítíš?

Pavli chtěla bych ti moc poděkovat za skvělou práci průvodce se žabkou, fakt jsem se každou tu ceremonii cítila úplně v bezpečí, cítila jsem, že je vše v pořádku a že je o mě prostě postaráno. Už jsem prošla leccos za ceremonie a medicíny, ale tvůj přístup je za mě unikátní a mně to takto naprosto vyhovovalo.

  1. Hodně jsem se bála 😃 vystrašila jsem sama sebe, že jsem si omdlela 😃 a došlo mi, že to tak mám i v životě, že něco není tak hrozné jak třeba někdo tvrdí nebo je to prostě pak jiné a já se z principu vystraším, pak tím projdu a nakonec super ještě si naložím 😃 a je to paráda. Měla jsem záměr miminko a celkově léčení lůna (dost na sobě pracuji denně mám takovou čistící rutinku plus nějaký rituálky) a očekávala jsem velké čištění všech mých těl.
  2. Je to sice intenzivní medicína, ale dovolím si říct, že mé strachy byly horší než jaká byla realita. Už teď jak to píšu tak se tu usmívám, jak jsme tam byli pokaždý čistící se banda super lidiček, co se rozhodla se sebou pracovat a už jen pobyt ve skupině s čistícím se záměrem mě léčila. Cítila jsem se naprosto bezpečně, nebála jsem se uvolnit a vše ze sebe vydat.
  3. Přínos vidím velmi fyzicky na krevních testech, měla jsem zvýšený prolaktin (to brání vyloženě otěhotnění) a ten se dal do normy ❤ plus další hodnoty byly lepší no a pak jsou tu ty jemnohmotné věci, vztahy, pocity a každodennost. Kambo mi dalo naprostou lásku ke mně samotné se vším všudy, pocítíla jsem po každém kambu obrovskou sílu bojovníka co si jde svoji cestou (žije více v souladu se sebou). Hodně se vyčistil vztah s mým mužem.
  4. Pájo řeknu to jednoduše – fakt to děláš skvěle! 🙂 Líbí se mi pomalý úvod, kdy se ladíme ve skupině, tvůj jemný, silný, bezpečný přístup k nám, nikoho do ničeho nenutíš, jsi nestranný a boží jsou i ty meditace/relaxace před aplikacemi.
  5. Bombasticky 😃 mám zpět svou sílu, kterou jsem na cestě životem kdesi odevzdala…. ❤ je to veliké.
Certifikovaný KAMBO průvodce. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.