KAMBO Zlín, pátek 13.10.2023

Projděte si prosím organizační informace uvedené níže, kde naleznete místo a čas setkání, co vše si vzít s sebou a doporučení jak se připravit na ceremonii. Pokud jdete na KAMBO poprvé, přečtěte si všechny doporučené informace, prioritně zdravotní kontraindikace, při kterých není možné KAMBO použít nebo také reference a zkušenosti účastníků ceremonií.

Jdete na KAMBO poprvé?

Bezpečnost na prvním místě

Tato očista není vhodná pro každého. Pokud chcete podstoupit seanci s KAMBO medicínou, je nutné mě obeznámit s vaším zdravotním stavem. Podívejte se prosím na kontraindikace při kterých není možné KAMBO medicínu použít. Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy napište mi na pavel.barrot@gmail.com. Pokud je vše v pořádku, není třeba nic psát.

Organizační informace

Obsazenost: Uzavřená skupinka. Nejsou volná místa.

 • Kdy a kde: Potkáváme se v pátek 13.10. v prostorách Jiný Svět na adrese: Osvoboditelů 484, ve Zlíně.
 • Začátek setkání: od 11 hod. ráno. Začneme jak budeme všichni společně.
 • Délka trvání ceremonie: cca 3 hod.
 • Cena této skupinové KAMBO ceremonie je 2.000 Kč. Mějte prosím hotovost. Součástí ceny jsou medicíny z Amazonie, práce průvodce a také příspěvek za pronájem studia.

Co si vzít s sebou

 • Láhev s vodou o objemu min. 1–1.5l
 • Karimatku, či podložku na sezení / ležení.
 • Vlastní deku, či přikrývku, aby vám bylo při relaxaci komfortně.
 • Pohodlné a volnější oblečení a ideálně i něco na převlečení, kdybyste se zapotili, tak ať jste pak v suchém a čistém.
 • Hodí se také ručník.
 • Nějakou svačinu po ceremonii, ideálně něco lehkého, třeba ovoce.

Když hovoříme o ceremonii, myslíme tím specifické místo a okamžik, do kterého vstupujete, abyste se záměrně spojili sami se sebou na hlubší úrovni. Ceremonie je skupinová a budete tedy prostor sdílet s dalšími lidmi. K rituálu je doporučeno přistupovat s respektem a pokorou, jelikož vstupujete do kontaktu s něčím větším co vás přesahuje. Propojením s tímto zdrojem silně posílí váš záměr.

Během ceremonie budeme pracovat s medicínou Sananga – přírodní kapky do očí, přímo ze srdce amazonského deštného pralesa. Sananga podporuje hloubkové čištění energií na fyzické, emoční a duchovní úrovni. Přináší hlubší spánek, zlepšuje zrak a harmonizuje nervovou soustavu.

Jak se připravit na Kambo ceremonii

V den ceremonie:

 • Kambo je aplikováno výhradně na prázdný žaludek, což znamená že se min. 8 hodin předtím již nic nekonzumuje. Pokud vám to dělá problém, potřebujete něco do žaludku, tak si udělejte řidší kukuřičnou nebo bramborovou kaši, bez soli, mléka a cukru.
 • Nepijte kávu. Pijte pouze čistou vodu, ale nepijte velké množství vody v den ceremonie. Max 1 litr stačí.
 • Pokud máte kontaktní čočky, vezměte si něco, kam je vložit před aplikaci Sanangy – medicíny, která se kape do očí.

Doporučení před ceremonií:

 • Promyslete si svůj záměr, tedy co od žabky očekáváte, co byste si v životě přáli, co chcete změnit, získat atd. Může to být cokoliv, nebo to můžete nechat na žabce, ona ví kolikrát nejlépe 🙂
 • Doporučená strava a dieta před a po Kambo ceremonii: 3 dny před doporučuji jíst lehčí stravu. Čím lehčí strava, tím snažší proces. Ideálně vegetarianská / veganská strava, bohatá na minerály (sodík, hořčík, draslík). Rýže, brambory, luštěniny, zelenina a ovoce spíše místní. Jako doplněk je vhodná minerální voda Vincentka (bohatá na sodík). Doporučuji vynechat tučné a těžké jídla a také maso.
 • Je vhodné si dát také digitální detox a odstup od elektronických zařízení a online světa. Doporučuji zajít si do přírody a naladit se na více sebe.

Co nedělat před ceremonií:

 • Extrémní sportovní výkony (náročný běh, maraton nebo 50 km a více na kole)
 • Indiánská sauna / potní chýše.
 • Delší půst a dieta bez soli.
 • Alespoň 3 dny předem nepijte alkohol a neužívejte rekreační drogy (Marihuana) a psychedelika (LSD, Lysohlávky, MDMA (extáze).

V případě že jste něčím takovým prošli, informujte mě. V případě zamlčení informací týkající se vašeho zdravotního stavu nenesu odpovědnost za následky a komplikace.

Doporučení po Kambo ceremonii

Pokud by se cokoliv objevilo, s čím si nebudete vědět rady, nebo byste chtěli se mnou cokoliv posdílet, neváhej mi napsat nebo zavolat. Pro integraci doporučuji používat Sanangu od kmene Katukina z Brazílie. Jemná pro úplné začátečníky, střední pro pokročilé a silná pro velmi pokročilé. Sanangu lze zakoupit na e-shopu: www.mahalo-shop.cz od mého učitele Vojtěcha Chládka z Mahalo centra.

 • Zdravotní stav – může se stát, že dojde k přechodnému zhoršení našeho stavu. Obvykle se ale jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakce), při nemž se objevují příznaky dřivější. Paradoxně je tento jev důkazem pozitivní odpovědi našeho organismu, který nás informuje o tom, že dochází k uzdravování. Snažte se zůstat pozitivně naladěni.
 • Emoce a pocity – může se stát, že budete zažívat pocity, kterými byly různé energetické blokády dříve způsobeny – naše strachy, úzkosti, hněv i bolesti. Tak to jen pozorujte, propouštějte a odpouštějte a nevěnujte tomu příliš pozornosti. Je to součástí očistného procesu.
 • Únava a energie – den po ceremonii můžete být lehce nebo i více unaveni. Další dny jde energie nahoru. Pokud ne, tak máte více zablokované energie v těle a je potřeba Kambo ze začátku opakovat častěji. Podpořte své tělo zdravou stravou a dostatkem pohybu.
 • Strava a dieta – doporučuje se stejná dieta jako před ceremonií, ideálně 5 dní, protože tělo potřebuje energii na regeneraci. Ideálně vegetarianská / veganská strava, bohatá na minerály (sodík, hořčík, draslík). Rýže, brambory, luštěniny, zelenina a ovoce spíše místní. Jako doplněk je vhodná minerální voda Vincentka (bohatá na sodík). Doporučuji vynechat tučné a těžké jídla a také maso. Alespoň 3 dny poté nepijte kávu, alkohol a neužívejte rekreační drogy (Marihuana, extáze či MDMA).
 • Jak se starat o body na kůži – Kambo jsme ve většině případech nesundávali a vytvořila se jemná krustička. Pokud chcete, můžete si ji nechat, jinak ji lze šetrně odstranit třeba ve sprše. Dejte pozor, aby vám ji nikdo neolizoval a nesnědl (domácí mazlíček, dítě, nebo partner). Voda a sprcha nevadí. Nedávejte si teď na body žadné mastičky, krémy ani olej. Nechte je pár dní volně na vzduchu. Poté je možné potírat třezalkovým olejem nebo aloe vera. Pokud by se body zanítily (neděje se často), potírejte je slanou vodou a v případě velkého zánětu použijte koloidní stříbro, či antibiotickou mast.
 • Kdy do sauny? – sauna je výborná pro vyplavení toxínů z těla. Ideálně za 2-3 dny po ceremonii. Doporučuji vynechat ochlazovací bazének, který by mohl být zdrojem infekce. Spíš je lepší studená sprcha.
 • Detox a odkyselení organismu – detox můžete posílit Křemelínou, mladým Ječmenem i Chlorelou.
Certifikovaný KAMBO průvodce. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.