Monika, Ostrava

Ahoj Pavli, chtěla bych jeste jednou podekovat za ritual s Kambem. Den poté jsem se cítila unavená, ale třetí-ctvrty den prisel takový hezký priliv energie a čistá hlava. 🙂 Těžko říct, jestli je to jen tou zabkou nebo i kombinaci dohromady, kterou jsem predtim mela (tipuju, ze zabka to ještě víc podporila), ale prijela jsem zpátky na místo, kde pracuji v Holandsku a zacina to na mě totálně padat. Už jsem si tohle resila predtim nekolik týdnů, ale tedka fakt cítím, že se ze me vytahujou dalsi bordely a sice to není vůbec příjemné, ale zároveň si myslím, že to je strasne geniální forma osvobození.

Jestli takto vazne ta zabka ucinkuje, tak to je drsne a jsem za to vdecna. Potřebovala jsem vazne nakopnout a dát do pohybu moje stagnujici rozhodnuti, které za mě nikdo nemohl a nemuze nikdy udělat, a taky trosku navést na cestu, asi uz se to dere napovrch. 🙏 Premyslim furt, jestli mám odvahu, ale na druhou stranu ty pocity, které me semlivaji jsou mnohem silnejsi nez mysl a víme, kde je pravda, v mysli urcite není a vazne zvazuji jiné moznosti v zivote, protože jednotvárné není opravdu nic a intuice opravdu není hloupá.

Jsem vazne vděčná, ze něco takového existuje a ze existuji lidi jako ty, kteri do toho davaji cas a dělají něco prospesneho pro svet a nenasleduji tu hypnózu. A vdecnosti není nikdy dost, cim víc je pozornost zamerena na vdecnost, tím víc je zesilena. Zivot si zaslouzi poklonu, i kdyz to tak nevypadá v kazdem momente. Děkuju, preju hezky den. 😊 (23.1.2024)

Ahoj Pavle, psala jsem ti asi 2/3 týdny zpět na email.

Dávám vědět zpět ohledně žabky a dávám update – začly se ze mě neskutečně silně vynořovat nepříjemné vzpomínky z dětství a pocity spojené s nimi. Jak jsem přijela zpátky do práce, tak se začaly dít věci, které mi ukázaly, že pracuji v prostředí, které je toxické pro zdraví člověka a pro mou duši a uvědomila jsem si, že jsem toho součástí, z čehož mi není vůbec dobře a všechno se vyplavilo, vyplavilo se PROČ tomu tak je, uvědomila jsem si obrovské zrcadlo a dostala jsem totální breakdown.

A proto jsem se rozhodla si trošku vyčistit v životě, podala jsem výpověď a příští měsíc se stěhuju po 2 letech zpet do Česka (Zjistila jsem, že před sebou neuteču už nikde a udělala bych ty poslední 2 roky vše pro to, abych tam nemusela).

Mamce se taky začaly dít zvláštní věci, vyplavala ji napovrch v životě hodně velká nepříjemnost, kterou se snažila tutlat a ta nepříjemnost je spojená i se mnou, protože ohromně ovlivňovala mé dětství a je mým velkým triggrem. Což vážně nedokážu považovat za náhodu.

Ta energie ve mne je tak silná, že cítím, že bych všechny z práce poslala do prdele, protože mi to nepřijde vůbec normální, jak to tady funguje, přijde mi to celé jako totální hypnóza a cítím se jak totální otrok.

Avšak nemohu být na nikoho nastvana, uvědomila jsem si totiž, že kopíruju vzorce chování po moji babičce, která je strašně zlata, ale celý život si nechává líbit vše, já to dělala nevědomě, měla jsem dlouho, snad celý život, syndrom hodné holky a bála se lidem říkat ne, no teď mě to dohnalo a už tak žít prostě nemůžu, už mě nebaví ten starý, omezený způsob uvažování.

Zároveň mi je strašně dobře a cítím, že se osvobozuji a že se za sebe cítím mnohem lépe a cítím se skvěle za tohle rozhodnutí odejít z tadytohle toxického místa. Cítím svobodu.

Je to jakoby na mě uvnitř něco křičelo běž a udělej to, vím, že to je správně, a je to mimo logiku. Cítím, že mnou proudí neskutečná energie momentálně.

Jak už jsi zmínil a píšeš na svých stránkách, tipuju, že se něco takového děje často? Fakt věřím, že ta žába mě provází (jak jsem byla na tom rituálu v Ostravě, tak mi to fakt jak kdyby říkalo vyhoď to všechno ze sebe, to, co ti nepatří)…

Díky za přečtení, potřebovala jsem to sdílet. (17.2.2024)

Certifikovaný KAMBO průvodce. Všechny rady a zkušenosti opírám o to, co jsem sám zažil a na co jsem přišel.